fbpx

Influencer’s Choice Poland

Zapraszamy do czwartej edycji plebiscytu INFLUENCER’S CHOICE POLAND 2023. Jedynego konkursu oceniającego kosmetyki i produkty naturalne. W tym roku pojawiło się kilka nowych kategorii i mamy wspaniałych nowych członków jury, którzy będą oceniać Państwa produkty.

W tym roku jury przyzna dodatkowo 7 nagród specjalnych-Best Choice- Wybór jury Influencer’s Choice Poland 2023.

Już teraz zapraszamy do rezerwowania miejsca w Eko Trendbooku 2024, który jest wyznacznikiem obowiązujących trendów w kosmetykach i produktach naturalnych.

W tym roku aby usprawnić zgłaszanie produktów, przygotowaliśmy formularz konkursowy, który znajdziecie Państwo w zakładce Influencer’s Choice Poland.

Czas na zgłoszenia upływa 15 sierpnia 2023.

W tym roku w JURY zasiedli:

Karolina Pisarek– Modelka Roku Fashion TV, uznana za jedną z najpiękniejszych twarzy świata przez TC Candler. Jej zdjęcia trafiły na okładki Harper’s Bazaar, Glamour, Shape i Elle. Finalistka „Top Model” i zwyciężczyni „Ameryka Express”. Autorka bestsellerowej książki „Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro!”

Marta Żmuda Trzebiatowska – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, autorka książki „Bliżej siebie. Imiona kobiecości”

Agnieszka Cegielska- prezenterka telewizyjna i propagatorka naturalnego stylu życia

Adrian Świderski– jeden z najlepszych polskich makijażystów

Magdalena Kaczanowicz – autorka bloga Racjapielęgnacja.pl, która szerzy rzetelną wiedzę i fakty na temat kosmetyków, ich składników, bezpieczeństwa, działania, zastosowania i pielęgnacji

Kama Magda Różycka– redaktor naczelna bulletofbeauty.com